25 km
saxjob Personalservice GmbH
Elektryk - Monter wlókna szklanego (k­­/­­m­­/­­d) 11.09.2024 saxjob Personalservice GmbH Chemnitz, Sachsen (DE)
Weitere passende Anzeigen:

1

Passende Jobs zu Ihrer Suche ...

... immer aktuell und kostenlos per E-Mail.
Sie können den Suchauftrag jederzeit abbestellen.
Es gilt unsere Datenschutzerklärung. Sie erhalten passende Angebote per E-Mail. Sie können sich jederzeit wieder kostenlos abmelden.

Elektryk - Monter wlókna szklanego (k­­/­­m­­/­­d)

Chemnitz, Sachsen (DE)

Diese Anzeige bietet mehrere Möglichkeiten sich zu bewerben. Wählen Sie eine Option aus:

Bewerbung2Go per E-Mail

Informationen zur Anzeige:

Elektryk - Monter wlókna szklanego (k/m/d)
Aktualität: 11.09.2024

Anzeigeninhalt:

11.09.2024, saxjob Personalservice GmbH
Aufgaben:
Saxjob Personalservice GmbH to mlody i dynamiczny zespól rekruterów i headhunterów, który zgodnie z Twoimi zainteresowaniami i oczekiwaniami znajdzie dla Ciebie nowa wymarzona prace. Nasz zespól wynegocjuje dla Ciebie najlepsze warunki pracy i placy. Dla naszego klienta, obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Elektryk - Monter wlókna szklanego (k/m/d) Co jest dla nas wazne Ze wzgledu na dynamike naszego rozwoju praca zawsze pozostaje interesujaca. Dlatego tak wazne jest, abys lubil stale uczyc sie nowych rzeczy. - Gotowosc do podjecia pracy w systemie zmianowym - Umiejetnosc pracy w zespole - Prosimy o skladanie podan bezposrednio przez formularz on line, klikajac przycisk "Aplikuj teraz na to stanowisko" - Jesli masz pytania skontaktuj sie z nami - Umówimy sie telefoniczne na spotkanie w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy - Nastepnie poznamy sie osobiscie i omówimy wszystkie szczególy

Standorte