Jobsuche

bewerbung2go - Stellenmarkt Aktuelle Stellenangebote

25 km

Informationen zur Anzeige:

Kierowca zawodowy C / CE
saxjob Personalservice GmbH
Chemnitz, Sachsen (DE)
Aktualität: 11.09.2024

Anzeigeninhalt:

11.09.2024, saxjob Personalservice GmbH
Aufgaben:
Nasz zespól wynegocjuje dla Ciebie najlepsze warunki pracy i placy. Dla naszego klienta, obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Lakiernik samochodowy i przemyslowy (m/k/d) - Przewóz towarów w komunikacji krajowej badz zagranicznej wedlug ustalonego harmonogramu - Pilnowanie terminowosci realizacji transportu - Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed wyruszeniem w trase - Zabezpieczanie przewozonego ladunku przed uszkodzeniem lub zaginieciem - Prowadzenie dokumentacji jazdy i zglaszanie dyspozytorowi ewentualnych usterek - Obsluga, konserwacja, utrzymanie czystosci i drobne naprawy pojazdu w czasie transportu Ze wzgledu na dynamike naszego rozwoju praca zawsze pozostaje interesujaca. Dlatego tak wazne jest, abys lubil stale uczyc sie nowych rzeczy. - Wiedza dotyczaca dzialania pojazdu, pozwalajaca na stwierdzenie ewentualnych nieprawidlowosci i wykonanie prostych napraw w drodze - Prosimy o skladanie podan bezposrednio przez formularz on line, klikajac przycisk "Aplikuj teraz na to stanowisko" - Jesli masz pytania skontaktuj sie z nami - Umówimy sie telefoniczne na spotkanie w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy - Nastepnie poznamy sie osobiscie i omówimy wszystkie szczególy
Qualifikationen:
- Dobra znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie B1 - Dobra organizacja czasu, starannosc i dokladnosc - Gotowosc do podjecia pracy w systemie zmianowym

Standorte

Kierowca zawodowy C ­­/­­ CE

Diese Anzeige bietet mehrere Möglichkeiten sich zu bewerben. Wählen Sie eine Option aus: