25 km
Die Elbmonteure Service GmbH
Technik elektronik ds. technologii bezpieczenstwa (m­­/­­k­­/­­d) poszukiwany 10.10.2024 Die Elbmonteure Service GmbH Hamburg (DE)
Weitere passende Anzeigen:

1

Passende Jobs zu Ihrer Suche ...

... immer aktuell und kostenlos per E-Mail.
Sie können den Suchauftrag jederzeit abbestellen.
Es gilt unsere Datenschutzerklärung. Sie erhalten passende Angebote per E-Mail. Sie können sich jederzeit wieder kostenlos abmelden.

Diese Anzeige bietet mehrere Möglichkeiten sich zu bewerben. Wählen Sie eine Option aus:

Bewerbung2Go per E-Mail

Informationen zur Anzeige:

Technik elektronik ds. technologii bezpieczenstwa (m/k/d) poszukiwany
Hamburg (DE)
Aktualität: 10.10.2024

Anzeigeninhalt:

10.10.2024, Die Elbmonteure Service GmbH
Aufgaben:
- Instalacja, konserwacja i serwisowanie systemów technologii bezpieczenstwa, np.systemów alarmowych, systemów nadzoru wideo i kontroli dostepu - Rozwiazywanie problemów i usuwanie usterek - Doradzanie naszym klientom w zakresie najlepszych mozliwych rozwiazan bezpieczenstwa - Dokumentowanie przeprowadzonych prac i przygotowywanie raportów z testów - Wspólpraca z innymi specjalistycznymi dzialami w celu zapewnienia sprawnego przebiegu procesu.
Qualifikationen:
Wir sprechen Deutsch, Englisch, Polnisch, Ungarisch, Rumänisch und Kroatisch - Ukonczone szkolenie w dziedzinie elektrotechniki (np. technik elektronik w zakresie technologii energetycznej i budowlanej, technik mechatronik lub podobne) - inzynieria uslug budowlanych, technik mechatronik lub podobne) - Idealnie poczatkowe doswiadczenie w technologii bezpieczenstwa lub pokrewnych obszarach - Zrozumienie techniczne oraz zorganizowany i niezalezny sposób pracy - Silne umiejetnosci komunikacyjne i orientacja na klienta - Prawo jazdy klasy B

Standorte