25 km
Scharm & Kowatsch Personal- servicegesellschaft mbH
Monter instalacji stalowych (m/w/d) 15.10.2024 Scharm & Kowatsch Personal- servicegesellschaft mbH Eisenhüttenstadt (DE)
Weitere passende Anzeigen:

1

Passende Jobs zu Ihrer Suche ...

... immer aktuell und kostenlos per E-Mail.
Sie können den Suchauftrag jederzeit abbestellen.
Es gilt unsere Datenschutzerklärung. Sie erhalten passende Angebote per E-Mail. Sie können sich jederzeit wieder kostenlos abmelden.

Monter instalacji stalowych (m/w/d)

Eisenhüttenstadt (DE)

Diese Anzeige bietet mehrere Möglichkeiten sich zu bewerben. Wählen Sie eine Option aus:

Bewerbung2Go per E-Mail

Informationen zur Anzeige:

Aktualität: 15.10.2024

Anzeigeninhalt:

15.10.2024, Scharm & Kowatsch Personal- servicegesellschaft mbH
Aufgaben:
Jako maly, zarzadzany przez wlasciciela dostawca uslug personalnych z ponad 24-letnim doswiadczeniem, jestesmy specjalistami od dobrej pracy tymczasowej i stalego zatrudnienia w regionie Odry i Szprewy. U nas kazdy dostaje szanse i moze sie rozwijac. Zaufaj nam i czerp z tego korzysci! - Montaz precyzyjnych konstrukcji stalowych, glównie w budownictwie przemyslowym. - Czytanie i interpretowanie rysunków technicznych w celu zapewnienia dokladnego wykonania pracy. - Obsluga róznych maszyn i narzedzi do ciecia, ksztaltowania, laczenia i montazu czesci stalowych. - Regularnie sprawdzacnie jakosci zmontowanych konstrukcji i dokonywanie niezbednych korekt. - Scisla wspólpraca z zespolem w celu zapewnienia wydajnego przeplywu pracy i terminowego wykonywania zadan. - Zdolnosc do pracy na wysokosci - Gwarantowane wynagrodzenie i uprawnienia wynikajace z ukladu zbiorowego, z premiami swiatecznymi i wakacyjnymi, rosnacymi uprawnieniami urlopowymi, oczywiscie z ciagla wyplata wynagrodzenia w przypadku choroby i godzin wolnych od pracy, kontem czasu pracy, zaliczkami na poczet wynagrodzenia i mozliwoscia utworzenia zakladowego programu emerytalnego. - Zlóz wniosek online, klikajac przycisk "Zlóz wniosek online teraz". - Masz jeszcze jakies pytania? Nie ma problemu - osoba kontaktowa z przyjemnoscia odpowie na Twoje pytania z wyprzedzeniem. - Umówimy sie telefonicznie na krótka rozmowe kwalifikacyjna. - Nastepnie poznamy sie osobiscie i omówimy wszystkie szczególy. - Jako nowy czlonek naszego zespolu naturalnie chcesz szybko sie zaaklimatyzowac i byc w stanie nadazyc. Na etapie rekrutacji otrzymasz wiele waznych informacji i praktycznych wskazówek. - Nie jestes sam. Z reguly zawsze bedziesz pracowac w zespole z doswiadczonymi kolegami, którzy pomoga Ci odnalezc sie w nowym otoczeniu i nowych rzeczach w ciagu pierwszych kilku dni. - Z kazdym dniem i tygodniem bedziesz coraz lepiej orientowac sie w nowym otoczeniu i wkrótce przestaniesz byc "nowym dzieciakiem na blokowisku".
Qualifikationen:
- Zrecznosc manualna, wyobraznia, dobra koordynacja reka-oko

Standorte