25 km
Die Elbmonteure Service GmbH
Pracownik techniczny (m­­/­­k­­/­­d) 27.09.2024 Die Elbmonteure Service GmbH Hamburg (DE)
Weitere passende Anzeigen:

1

Passende Jobs zu Ihrer Suche ...

... immer aktuell und kostenlos per E-Mail.
Sie können den Suchauftrag jederzeit abbestellen.
Es gilt unsere Datenschutzerklärung. Sie erhalten passende Angebote per E-Mail. Sie können sich jederzeit wieder kostenlos abmelden.

Pracownik techniczny (m­­/­­k­­/­­d)

Hamburg (DE)

Diese Anzeige bietet mehrere Möglichkeiten sich zu bewerben. Wählen Sie eine Option aus:

Bewerbung2Go per E-Mail

Informationen zur Anzeige:

Pracownik techniczny (m/k/d)
Aktualität: 27.09.2024

Anzeigeninhalt:

27.09.2024, Die Elbmonteure Service GmbH
Aufgaben:
- Przetwarzanie zapytan klientów i zamówien w obszarze posprzedazowym - jestes pierwszym punktem kontaktu dla naszych klientów! - Zapewnianie naszym klientom wsparcia technicznego i doradztwa w zakresie produktów i uslug - Koordynacja napraw, konserwacji i zamówien czesci zamiennych - aby wszystko przebiegalo sprawnie. - Przygotowywanie dokumentacji technicznej i wycen - precyzyjne informacje sa kluczem do sukcesu! - Wspólpraca z wewnetrznymi dzialami, takimi jak sprzedaz, technologia i logistyka - praca zespolowa jest dla nas bardzo wazna. - Telefoniczna obsluga klienta - Planowanie rozmieszczenia naszych pracowników serwisowych.
Qualifikationen:
- Ukonczone szkolenie techniczne lub studia w dziedzinie inzynierii mechanicznej, inzynierii elektrycznej lub podobnej - szukamy ekspertów! - Kilkuletnie doswiadczenie w sprzedazy technicznej lub posprzedazowej - wiesz, co sie liczy. - Umiejetnosci MS Office i CAD - Doskonale umiejetnosci komunikacyjne w jezyku niemieckim i angielskim - poniewaz nasi klienci pochodza z calego swiata. - Niezalezny, zorganizowany sposób pracy i umiejetnosc rozwiazywania problemów - zachowujesz zimna krew nawet w stresujacych sytuacjach. - Duch pracy zespolowej i pozytywne nastawienie - razem mozemy osiagnac wiecej

Standorte