25 km
HMP Hamburger Montage Personal GmbH
Elektryk (m­­/­­k­­/­­d) 25.09.2024 HMP Hamburger Montage Personal GmbH Hamburg (DE)
Weitere passende Anzeigen:

1

Passende Jobs zu Ihrer Suche ...

... immer aktuell und kostenlos per E-Mail.
Sie können den Suchauftrag jederzeit abbestellen.
Es gilt unsere Datenschutzerklärung. Sie erhalten passende Angebote per E-Mail. Sie können sich jederzeit wieder kostenlos abmelden.

Elektryk (m­­/­­k­­/­­d)

Hamburg (DE)

Diese Anzeige bietet mehrere Möglichkeiten sich zu bewerben. Wählen Sie eine Option aus:

Bewerbung2Go per E-Mail

Informationen zur Anzeige:

Elektryk (m/k/d)
Aktualität: 25.09.2024

Anzeigeninhalt:

25.09.2024, HMP Hamburger Montage Personal GmbH
Aufgaben:
Aby wesprzec nasze montaze poszukujemy pracownikow na stanowisko : - Bezpieczne miejsce pracy - Wynagrodzenie za wyniki zgodnie z taryfa BAP, dodatki, dodatki swiateczne i swiateczne - Najwyzszej klasy sprzet z profesjonalnymi narzedziami (np. Würth) i srodkami ochrony osobistej - Osobiste wsparcie kompetentnych dyspozytorów - Dobre mozliwosci rozwoju - Róznorodne place budowy - Instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych - Pomiary instalacji elektrycznych, obwodów i planów - Przygotowanie i montaz kanalów kablowych oraz pózniejsze ulozenie i podlaczenie kabli - Montaz gniazd, wlaczników swiatla i bezpieczników
Qualifikationen:
- Masz wyksztalcenie zawodowe jako elektryk (m/k/d) - Kilkuletnie doswiadczenie zawodowe lub doswiadczeni technicznie mlodzi fachowcy - Rzetelny sposób pracy, lojalnosc i umiejetnosc pracy w zespole - Wysokie zaangazowanie i elastycznosc - Mile widziane prawo jazdy kat. B Czekamy na Twoje zgloszenie!

Standorte