Jobsuche

bewerbung2go - Stellenmarkt Aktuelle Stellenangebote

25 km

Informationen zur Anzeige:

Kierownik budowy ds. chlodzenia systemu (m/k/d)
Die Elbmonteure Service GmbH
Hamburg (DE)
Aktualität: 21.09.2024

Anzeigeninhalt:

21.09.2024, Die Elbmonteure Service GmbH
Aufgaben:
Praca zespolowa jest kluczem do sukcesu w tej firmie. Pracownicy pracuja codziennie w biurach Biura na calym swiecie, scisle wspólpracujac z klientami, aby zapewnic, ze projekty spelniaja wymagania.  Posiadasz wiedze z zakresu elektrotechniki, elektrycznosci, klimatyzacji, ogrzewania Eckelmann, Danfoss lub podobne)  Ponosisz odpowiedzialnosc techniczna za podwykonawców  Jestes odpowiedzialny za operacyjne zarzadzanie projektem i koordynacje harmonogramu (w tym. Odprawy bezpieczenstwa)  Przejmujesz koordynacje podwykonawców i akceptacje uslug.  Ponosisz czesciowa odpowiedzialnosc w odniesieniu do terminów, kosztów i kryteriów jakosci.  Jestes odpowiedzialny za zamówienia materialów i zarzadzanie materialami.  Organizujesz i monitorujesz uruchomienie systemów i przekazanie projektów. Projekty  Piszesz raporty o usterkach  Przeprowadzasz wstepne i koncowe testy akceptacyjne  Dokumentujesz ukonczone projekty
Qualifikationen:
 Ukonczyles szkolenie zawodowe jako inzynier chlodnictwa lub technik mechatronik  Niezalezny styl pracy, umiejetnosci negocjacyjne i asertywnosc Srodowiska pracy, w którym pracownicy maja mozliwosc wykorzystywania i rozwijania swoich umiejetnosci i wiedzy Naszych klientów.

Standorte

Kierownik budowy ds. chlodzenia systemu (m­­/­­k­­/­­d)

Diese Anzeige bietet mehrere Möglichkeiten sich zu bewerben. Wählen Sie eine Option aus: