Jobsuche

bewerbung2go - Stellenmarkt Aktuelle Stellenangebote

25 km

Informationen zur Anzeige:

Asystenci produkcji metalowej (m/k/d)
Die Elbmonteure Service GmbH
Hamburg (DE)
Aktualität: 14.09.2024

Anzeigeninhalt:

14.09.2024, Die Elbmonteure Service GmbH
Aufgaben:
Job Rocket - Twoj Start Jestesmy firma konsultingowa specjalizujaca sie w rekrutacji talentów w zawodach medycznych i pielegniarskich, zawodach handlowych, przemysle i rzemiosle, a takze uslugodawców i personelu serwisowego. Wspieramy naszych klientów w znalezieniu najlepszych talentów i pomagamy naszym kandydatom znalezc wymarzona prace. Naszym celem jest uproszczenie i przyspieszenie poszukiwania pracy dla mlodych talentów. Chcemy pomóc naszym kandydatom znalezc idealna prace, która odpowiada ich umiejetnosciom i zainteresowaniom.
Qualifikationen:
- Szlifowanie spoin spawalniczych - sprawiamy, ze spoina blyszczy! - Obróbka widocznych powierzchni - aby wszystko wygladalo dobrze, nie tylko w katalogu. - Zapewnianie jakosci naszych produktów - poniewaz nie chcemy zadnych »krzywo usmazonych» produktów! - Przyczynianie sie do plynnego procesu produkcji - praca zespolowa to nasze drugie imie. - Doswiadczenie w obróbce metalu lub podobne kwalifikacje - nie szukamy »srubokretów», ale prawdziwych »magików metalu»! - Umiejetnosci rzemieslnicze i dbalosc o szczególy - w koncu chcemy, aby wszystko bylo idealne. - Ducha zespolowego i dobrego humoru - poniewaz razem szlifujemy i smiejemy sie! - Gotowosc do pracy zmianowej (w razie potrzeby) - jestesmy tak elastyczni, jak nasze narzedzia!

Standorte

Asystenci produkcji metalowej (m­­/­­k­­/­­d)

Diese Anzeige bietet mehrere Möglichkeiten sich zu bewerben. Wählen Sie eine Option aus: